عید بزرگ بیعت | بلاگ

عید بزرگ بیعت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

عید بزرگ بیعت

عید بزرگ بیعت shia+muslim                  

اجتماع بزرگ مردمی بیعت با امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

پیغمبر اکرم، صلی الله علیه وآله، فرموده اند:
"هر کس بمیرد و در گردن او بیعتی نباشد به مرگ جاهلیت مرده است"
صحیح مسلم، ج 3، حدیث 1478

بیعت و تجدید عهد و میثاق با پیغمبر، صلی الله علیه وآله، و امام معصوم، علیه السلام، در احادیث و روایات اسلامی از جمله واجباتی است که بر گردن همه افراد، از مرد و زن نهاده شده است.

بیعت از «بیع» آمده است و همانند آن، زمان و مکان نمی‌شناسد؛ پیوندی است میان امام و ماموم که ماموم باید به آن پایبند باشد. این پیوند، بسته به شرایط، یک زمان با دست دادن بود و امروز با حضور در صحنه و زمانی به گونه های دیگر؛ همانطور که در زیارت حضرت حجت بعد از نماز صبح می‌خوانیم: «اللهم انی اجدد له فی هذا الیوم و فی کل یوم عهداً و عقداً و بیعتاً فی رقبتی». خدایا در این روز و هر روز، پیمان و بیعتی را که با امام زمان(عج) دارم تجدید می‌کنم.

اکنون میخواهیم در میعادگاهی با منتظران دلداده همنوا و یک صدا شویم و با تمام عشق و ارادتی که به مولا و سرورمان داریم، دست ها و نگاهمان را سوی آسمان اجابت خدا ببریم و امیدوارتر از همیشه دعای فرج را زمزمه کنیم و وفادارتر از همیشه با یگانه حجت خدا روی زمین، بیعت کنیم.

جنبش مصاف با به تصویب رساندن طرح پیشنهادی خود در ستاد فعالان مهدوی کشور، قصد دارد طرح "اجتماع بزرگ بیعت" را با عنوان عید بیعت، هم زمان با سالروز آغاز امامت صاحب الزمان(عج) در روز 19آذر ماه 1395 ساعت9 صبح؛ زیر نظر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و مرکز تخصصی مهدویت قم برگزار کند

از همه شیفتگان و مشتاقان آن حضرت دعوت میشود در این مراسم شرکت کرده و جهت اطلاع از برنامه استان خود به سایت مصاف مراجعه نمایند. ان شاالله به زودی اطلاعات برنامه های مربوط به شهرهای گوناگون را درج خواهیم نمود.

...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : سه شنبه 16 آذر 1395 ساعت: 12:44